«Заспокійливе-12,7» діє безвідмовно: бойовики миттєво просять режиму припинення вогню, а снайпери просто замовкають

Бійці ООС відпрацьовують «заспокійливим-12,7» по бойовиках на Луганщині, передає Gazeta.ua.

На Луганщині поблизу Трьохізбенки українські воїни використовують великокаліберний кулемет ДШК, який називають «Заспокійливе-12,7».

Зброя відрізняється простотою конструкції, надійністю та ефективною роботою, передає штаб ООС.

«Ми, військовослужбовці Об’єднаних сил, чітко виконуємо міжнародні домовленості, і кулемет ДШК залишається одним із найбільших калібрів, дозволений для використання. Та його калібр 12,7 мм у поєднанні з нашим професіоналізмом дає зовсім непоганий результат під час вогневого «спілкування» із російськими окупантами», – зауважив кулеметник Сергій.

Крім того, Сергій і помічник Роман розповіли, що на рахунку їхньої «Дашки» знищення мінімум 2 бронетранспортерів, кількох вантажівок, десятка кулеметних розрахунків і чимало живої сили противника.

«Використовуємо «Заспокійливе-12,7» у тих випадках, коли є пряма загроза українським військовослужбовцям чи мирному населенню. Як правило, після наших перших пострілів ворог припиняє стріляти і негайно запрошує до режиму припинення вогню.

Також наша великокаліберна зброя добре заспокоює снайперів. Адже після кількох наших черг по їхньому «лежбищу» там навіть травинка не росте!» – пояснив помічник навідника кулемета Роман.

Військові зазначають, що до позитивних характеристик кулемету відноситься те, що його можна швидко перенести на іншу позицію та за дуже короткий час підготувати до бою. Він успішно працює у пилу, під дощем чи снігом.

«Наша «Дашка» вже побувала на багатьох ділянках лінії розмежування і зараз має не зовсім товарний вигляд. Проте я її ні на що не проміняю. Коли ж ми переможемо, мрію почистити та підфарбувати свій ДШК, а потім разом із ним побувати на параді українських військ у Луганську, Донецьку та Сімферополі», – поділився планами кулеметник Сергій.

Share

2 Comments

  1. Chris Abril

    I just want to mention I’m very new to weblog and actually enjoyed this blog site. Very likely I’m planning to bookmark your blog . You definitely come with great articles and reviews. Thanks a lot for revealing your blog site.

  2. Warren Petrini

    I simply want to tell you that I am all new to weblog and honestly loved this website. Most likely I’m likely to bookmark your blog post . You surely come with beneficial articles. Cheers for revealing your web page.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.