Засудженого в Росії українського пенсіонера били до стану клінічної смерті

Засуджений в Росії за звинуваченням у тероризмі 61-річний пенсіонер з Краснодона Олексій Сизонович розповів, що коли він перебував в Ростові на Дону, його били до стану клінічної смерті.

Про це консул України в Новосибірську Діана Іванова, яку перший раз пустили до ув’язненого українця, розповіла в інтерв’ю «Радіо Свобода».

«Він сказав, що зараз у нього все більш-менш нормально. Але мучить головний біль. І виникає питання звідки він узявся. Людина виглядає нормально, видно, що в новому тюремному одязі.

Як Олексій Іванович мені розповів, в той час, коли він перебував у Ростові на Дону його сильно били. Били так, що двічі він був в стані клінічної смерті.

Він сказав, що до нього застосовувалися тортури в тому числі і електричним струмом. Оскільки він електрик, каже, що струм був якийсь різнорозрядний. Я не фахівець, але Олексій Іванович сказав, що цей різнорозрядний струм сильно впливає на серце і після цього залишаються потужні головні болі», — розповіла вона.

Також Іванова зазначила, що в Ростові до нього не хотіли пускати консула, тому що після побиття голова Сизоновича була вся чорна і вдвічі більше розміром, ніж зараз.

«Він каже, що дуже хотів, щоб до нього приїхав консул. Але консула не хотіли пускати, тому що після побиття голова Сизоновича була вся чорна і вдвічі більше розміром, ніж зараз. Зараз людина виглядає нормально. А коли він ішов на суд в Ростові на обличчя наклали дуже багато гриму», — розповіла Іванова.

Зазначимо, 31 липня 2017 Північно- Кавказький окружний військовий суд засудив Сизоновича до 12 років позбавлення волі позбавлення волі та штрафу.

Суд визнав Сизоновича винним у підготовці терактів в Ростовській області Росії, незаконному перетині кордону і незаконному володінні вибухівкою.

Консула до нього не допускали ані в період попереднього ув’язнення, ані після суду.

Share

One Comment

  1. Leslie Brossman

    I simply want to tell you that I am newbie to weblog and actually liked you’re page. Likely I’m likely to bookmark your site . You surely come with wonderful stories. Appreciate it for sharing with us your webpage.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.