Зеленський розпорядився не пускати на свій виступ у Мюнхені Порошенка. Може, бачив, як 5-й президент гнилі помідори купував?

Зеленський розпорядився не пускати на свій виступ у Мюнхені Порошенка і його соратників, – ЗМІ

«Українські пригоди на Мюнхенській безпековій конференції не обмежилися “12 пунктами назустріч Росії”.

Поки з’ясовувала деталі появи “пунктів”, почула вагон інших, не менш захопливих історій, написала журналіст “Радіо НВ” Тетяна Даниленко.

Наприклад таку.

Петра Порошенка не пустили на виступ Володимира Зеленського. Не полінувалася це підтвердити у класичних трьох джерел.

Команда Зеленського не просто попросила організаторів конференції не пускати експрезидента, а ще й влаштувала темну його соратникам. Пройти на виступ вдалося мало кому.

Головного буйного з команди Порошенка Олексія Гончаренка оточили всіма можливими Мендель, а щоб вєрняк – поруч посадили голову СБУ Баканова.

Здавалося, попередник був людиною унікально дріб’язковою, але наступник перевершив усіх своїх попередників разом взятих.

Навряд чи Порошенко прийшов би на виступ Зеленського з гнилими помідорами в кишені чи робив би непристойні вигуки.

Експрезиденту твердо вказали на двері, попри його статус та досвід участі в головному безпековому заході Європи. Не допомогли ні його дзвінки організаторам, ні скандал прямо в дверях.

До слова, виступ нинішнього президента на конференції всі дуже хвалять. Живо виступав, чітко відповідав, явно ретельно готувався.

Хоча, хтозна, як би було, якби в цей час його свердлив поглядом Порошенко».

Share