Зеленский таинственно исчез после сдачи анализов: найти не могут ни члены его штаба, ни журналисты. Первые нервничают, вторые — строят догадки

Представник Зеленського назвав журналістів та блогерів “цирком уродів”

Один з представників команди кандидата в президенти Володимира Зеленського, назвав журналістів та блогерів, які приїхали на брифінг Володимира Зеленського, “цирком уродів”.

Про це повідомила кореспондент “Прямого” Маргарита Стецюк.

“На вулиці Новоселицькій 7, тут о 15.30 мав розпочатись брифінг або пана Зеленського, або представників його штабу. З’явився анонс для телеканалів. І, власне, чимало телеканалів о 15.00 з’явились тут, які хотіли потрапити на цю зустріч з паном Зеленським і почути хоч якісь відповіді”, – зазначила журналіст.

За її словами, можна спрогнозувати, що, можливо, ця прес-конференція мала б торкатись питань дебатів.

“Знаємо, що незважаючи на абсолютно всі умови, президент України Петро Порошенко, зазначив, що “ну стадіон, так стадіон” і, що він лише хоче діалогу з паном Зеленським.

Ми сьогодні могли бачити певну риторику у ЗМІ, що є певна вірогідність того, що пан Зеленський вже дав задню”, – розповіла кореспондент.

Вона пояснила, чому журналісти не змогли потрапити на прес-конференцію Зеленського.

“Сьогодні ми не змогли потрапити на цю прес-конференцію. Чому? Тому що вона була навіть не відмінена, а була начебто фейкова інформація про те, що вона взагалі мала бути.

До представників ЗМІ та блогерів, сьогодні вийшли представники команди “ЗЕ”. Був там Олександр Корнієнко, один з головних членів команди, який і зазначив, що вся ця інформація про брифінг, начебто, була фейком.

Але ми бачили, як більшість, так би мовити, працівників команди “ЗЕ” сюди з’їжджались”, – додала Маргарита Стецюк.

Також кореспондент розповіла, що коли журналісти та блогери почали скандувати, що хочуть почути бодай якісь відповіді в пана Зеленського, Михайло Федоров, один з членів команди “ЗЕ”, всіх тих, хто хотів отримати, хоч якісь відповіді назвав “цирком уродів”.

Як повідомлялося, режисер серіалу “Слуга народу” живе в Москві та підтримує КПРФ.

Share