Зеленський увійде в історію! Вражаючий прогноз для України

Майбутнє України на найближчі 5 років при Зеленському: вражаючий прогноз астролога.

Як прогнозує професійний астролог Юлія Марина, на Україну чекають неймовірні зміни, а у самого Зеленського є всі шанси увійти в історію, пише Media-HUB.

Чого очікувати від нового глави держави? Ось, які підказки дають нам зірки, планети, астрологія на цей рахунок.

З приходом на пост президента України неординарного Володимира Зеленського багато хто занепокоївся долею нашої держави.

Інтерес до майбутнього завжди великий. Але коли в країні відбувається стільки подій, підказки зірок дуже цінні.

Доля України та доля Володимира Зеленського тісно переплетені.

Зеленський зуміє з усіма домовитися, він доброзичливий, ввічливий, рухливий, активний, відкритий для переговорів і налагодження зв’язків. Це ми бачимо з перших днів президентства Володимира Зеленського. Він активно і досить успішно веде переговори,  знаходить підтримку своїх ініціатив і готує кардинальні дії.

Який Зеленський в роботі?

Це дуже розумна, стратегічно мисляча людина. У нього завжди є запасний план, його дії завжди логічні і ретельно продумані.Також це досить стресостійка особистість. Ця людина може витримувати великі навантаження.

За східним гороскопом Володимир Зеленський Вогняна Змія.

Змія уособлює хитрість, мудрість, чемність, уміння домовитися з ким завгодно. Стихія показує цілі людини. Володимира не цікавлять гроші. Його цікавлять досягнення. Люди вогняної стихії – це благородні, відважні воїни, які йдуть до своїх цілей і головна нагорода для них – перемога.

(Петро Порошенко за східним календарем теж Змія, але Земляна. Він теж мудрий і хитрий, але мета його –збагачення, матеріальний достаток).

Що сталося в день виборів?

Вибори нового президента України 21 квітня 2019 року відбулися на тлі повного місяця в Скорпіоні на опозиції до з’єднання Сонця і Урана в Тільці.

Повний місяць був якраз в день дебатів 19 квітня. Що це означає? Повний місяць – це завжди перелом, кардинальна зміна, конфлікт, боротьба, протистояння.

Уран – планета прогресу, свободи, неординарності, нових. віянь, рівності, особистісної реалізації. .Дебати на стадіоні наочно показали цю боротьбу, цей переломний момент. (Стадіон – це дуже в стилі Урана). Саме напередодні виборів Уран перейшов в Тілець на цілих 7 років! І саме ця планета є управителем Водолія – сонячного знака Володимира Зеленського.

Почався новий етап для нашої держави. Будемо сподіватися, що наш корабель різко повернув у бік світлого майбутнього, і Зеленський біля штурвалу буде нашим вірним капітаном.

Додам кілька слів про саму Україну і її гороскопі.Днем народження України астрологи в усьому світі вважають день Незалежності – 24 серпня 1991 р час 14:59 після полудня за Грінвичем. (Час з «Книги світових гороскопів» Ніколаса Кемпіон)

Україну вирізняє цілеспрямованість, прагнення до незалежності, консервативність, обережність і повільне, але впевнене зростання.

Асцендент в Козерозі говорить про ці якості, а ретро-Сатурн у своїй обителі — Водолії підтверджує той факт, що Україна і українці досягнуть своїх цілей. Там же, в 1 домі гороскопу і знак Водолія – прагнення до прогресу, свободи, рівності, розвитку.

Україна і українці прагнуть домогтися свого, чого б це їм не коштувало.

Цілі України – сильні, глибокі, але внутрішні. Це означає, що нам потрібно почати з себе, зі змін всередині країни, всередині кожного з нас. І тоді зміняться і зовнішні обставини.

 

Share