Зеленський знайшов заміну Луценку: досвідчений юрист, адвокат, нове обличчя, віднедавна усім відоме… Які справи ГПУ тепер закриє, а які точно відкриє?

Зеленський знайшов заміну Луценко: хто стане новим Генпрокурором

Команда президента Володимира Зеленського знайшла заміну Генпрокурору України Юрію Луценко. Його наступником може стати чинний глава Офісу президента — Андрій Богдан, який є досвідченим юристом і адвокатом.

Про це повідомив блогер Михайло Шнайдер на своїй сторінці у Facebook, пише today.ua

Блогер також створив фотоколаж, на якому зліва зображений голова ОП Андрій Богдан, а праворуч Юрій Луценко — генеральний прокурор України. На знімку останній вживає алкоголь.

Користувачі мережі у коментарях під публікацією по-різному відреагували на таке можливе призначення. Були і такі коментарі:

«…Може бути. Час покаже. Звичайно, бруду на Богдана вилили тонну, але це таке …. Зараз все під прицілом»;

«…Як Фаїна Раневська казала — молодик, можете не представлятися. Я про вас стільки гидоти вислухала, що зрозуміла що ви глибоко порядна людина»…

Нагадуємо, Генеральний прокурор України Юрій Луценко відреагував на спробу Володимира Зеленського його звільнити, назвавши незаконним внесення президентом України до Верховної Ради подання на його звільнення.

Раніше Today.ua повідомляв, що Юрій Луценко не збирається подавати у відставку, тому що вважає, що повністю справляється зі своїми обов’язками на посаді глави обвинувачувально-наглядового відомства.

Share