Згадати всіх поіменно: У Києві змонтували “Стіну пам’яті” загиблих на Донбасі 2014-2016 рр.

У Києві на фасаді Національного військово-історичного музею України (вул. Грушевського, 30/1) у вівторок, 20 березня, було змонтовано “Стіну пам’яті” загиблих у 2014-2016 рр. військовослужбовців та добровольців, пише Новинарня.

Згідно з повідомленням на сторінці музею у “Фейсбуці”, на “Стіні” вміщено майже 3 300 портретів та імен. Розмір Стіни – 8,5 х 3,2 м.

Проект створено за ініціативи та силами колективу нашого Національного військово-історичного музею, “Книги пам’яті“, а також – за сприяння та на кошти випускників Київського університету, об’єднаних в історичне товариство “Що”.

У музеї окремо наголосили на тому, що жодна політична сила або окремі політики до втілення у життя цього проекту не мають жодного відношення.

Робота проведена колоссальна, оскільки зведеної інформації стосовно загиблих немає в жодному відомстві. Допомагали волонтери і батьки та родичі загиблих воїнів.

Шкода, але мортиролог буде продовжуватися, бо війна продовжується. Вічна пам’ять героям.

Share

One Comment

  1. Miguel Gandrud

    I just want to say I’m very new to weblog and actually enjoyed this web blog. More than likely I’m want to bookmark your blog . You definitely have amazing article content. Thanks a bunch for revealing your website page.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.