Зграя юних нелюдів, яких називали спортивною надією України, у столичному метро напала на двох бойових офіцерів-контррозвідників. Один — в реанімації

У Києві зграя молодих спортсменів ледь не забила до сметрі бойового офіцера-контррозвідника.

У грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю, вчиненому групою осіб підозрюється семеро молодих професійних спортсменів, майстрів спорту з бойового самбо, неодноразових переможців національних чемпіонатів і міжнародних змагань. Про це повідомив Резонанс 19 лютого із посиланням на джерела, наближені до судової влади.

Слідчий Управління поліції в метрополітені ГУНП у Києві, розглянувши матеріали кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за ознаками ч.2 ст. 296 ККУ, повідомив про їм про підозру у скоєнні кримінального правопорушення.

Як встановлено досудовим розслідуванням, 12 лютого о 20:36 до станції метро «Університет» увірвалася група молодиків, 7 чоловік, серед них двоє — неповнолітніх (а саме — Максим Станілога, Артем Станілога, Данило Дембовський, Владислав Казіміров, Іван Казіміров, Дмитро Жебчук та Олексій Болдирєв. Спортсмени перестрибнули через турнікет та почали спускатися на платформу станції метро, за допомогою ескалатора.

«Зловмисники влаштували ледве не квест із акробатичного подолання турнікету без сплати за проїзд, а на зауваження двох працівників СБУ, які їхали поруч на ескалаторі, вони вирішили покарати їх вже на платформі метрополітену.

Обидва співробітники отримали важкі травми, один із них і досі перебуває в реанімації з відкритою черепно-мозковою травмою», — розповів Резонансу поінформований співрозмовник.

Згідно з довідкою Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, потерпілий отримав перелом кісток носу, перелом носової перегородки, відкриту черепно-мозкову травма, множинні забійні рани.

«Постраждалий — офіцер військової контррозвідки, який разом із «Правим сектором» пройшов через жорна війни, брав учась у бойових діях у Широкиному та Авдіївці», — твердить компетентний співрозмовник.

Відео (дивитись тут) цього злочину вже поширено соцмережами.

Share