Жах! Цим годують наших дітей: для садочків закуповували м’ясо з хімічною обробкою

У Житомирській області вихованців навчальних закладів годували неякісною м’ясною продукцією.

Про це пише Politeka.

Подробиці повідомляє спікер генерального прокурора Юрія Луценка – Лариса Сарган.

За її словами, напередодні прокуратура спільно з силовиками СБУ, а також слідчими ДФС викрили групу осіб, яка поставляла в дитячі сади неякісне м’ясо.

Були проведені обшуки, в тому числі в будинках чиновників Житомирської міськради та ветеринарного лікаря – вилучили 10 тонн м’ясної продукції, хімічні препарати і обладнання, яке використовували для її (м’ясної продкціі) ін’єктування, документи, банківські картки та грошові кошти.

За інформацією прокуратури, виходець з Донецької області придбав підприємство з ознаками фіктивності, щоб з його допомогою брати участь у тендерних закупівлях на поставку м’ясної продукції, в тому числі в дитячі сади.

У 2016-2017 роках підприємство стало переможцем в тендерних процедурах з постачання м’яса до соціальних установ області на суму 15,7 млн ​​грн та організувало постачання ін’єктованої хімічними препаратами сировини до дитсадків.

Відзначимо, ін’єктування ще називають “шприцевання”. За допомогою цього методу, найчастіше, продають залежаний товар, збільшуючи його вагу.

Найчастіше використовують поліфосфати і спеціальний розсіл.

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.