Жінки — ударна сила Путіна: Шпигунка Марія Бутіна, заарештована в США, мала безпосереднє відношення до окупації Криму і проекту «Новоросія»

Російська шпигунка Бутіна, заарештована в США, брала участь в окупації Криму.

Після окупації Криму Бутіна активно включилася в проект «Новоросія».

Громадянка Росії Марія Бутіна, яка була затримана в столиці США Вашингтоні за підозрою в роботі агентом на Москву, брала активну участь у встановленні окупаційної влади в Криму в 2014 році.

Про це йдеться в матеріалі аналітика Вадима Лабаса на Enigma, пише Главком.

За його словами, ще в 2009-му Бутіна відвідувала всеросійський фестиваль «Селігер», на якому готували «сепаратистських лідерів» в Україні і де вперше з’явився прапор «ДНР».

«Уже за рік Марія створює організацію «Громадська безпека і порядок» і активно бере участь у збройовому житті РФ.

У 2011-му на базі своєї громадської організації Марія створює рух «Право на зброю», який незабаром стає флагманом боротьби за дозвільну систему на короткоствол. Через короткий час «Право на зброю» стає політичним проектом», – розповів Лабаса.

Після окупації Криму Бутіна активно включилася в проект «Новоросія» – використовувала свій вплив серед певних верств населення і закликала до підтримки терористів на сході України.

«Після остаточного розгрому проекту «Новоросії» Бутіна потрапляє під крило заступника голови Центробанку Олександра Торшина (перебуває під санкціями США), який в цей час стає почесним членом організації «Право на зброю». І вже на початку 2016 року її посилають до США впливати на політичні кола», – розповів аналітик.

Також Бутіна є почесним членом «Всеукраїнської асоціації власників зброї» (ВАВО).

Нагадаємо, у Вашингтоні затримали громадянку Росії за підозрою у «проникненні в американську політичну організацію».

Москва 18 липня засудила арешт Бутіної і заявила, що він спрямований на підрив саміту між президентами Дональдом Трампом і Володимиром Путіним у Гельсінкі.

Представник російського МЗС України Марія Захарова заявила, що обвинувачення є безпідставними і виникли в результаті «русофобної істерії» у Вашингтоні.

Велике журі у США 17 липня посилило кримінальні звинувачення щодо жінки, яка підозрюється в діях «іноземним агентом» на користь Росії.

Марію Бутіну, яка є засновницею російської групи на захист вільного володіння зброєю, називають змовницею і чинним агентом російського уряду.

Share

One Comment

  1. Andrew Gorans

    I just want to tell you that I am newbie to blogging and site-building and absolutely loved your page. Almost certainly I’m going to bookmark your blog . You really have wonderful stories. Thanks a bunch for revealing your web site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.