Журналіст розповів, ким насправді виявилася обміняна «бойовичка» ДНР

Бойовичка Світлана Акімченкова, для якої мешканці окупованого Донецька збирали допомогу, витрачала гроші на наркотики.

Про це написав у власному блозі журналіст Денис Казанський.

Розмістив він і пост Вікторії Іванової. Після того, як Акімченкову 27 грудня 2017 року обміняли на українських військових, вона почала активно допомагати їй.

«Світлана вживає амфетамін, є свідки того, як купувала, як вживала, причому, робила це прямо в закладі громадського харчування, мабуть, було несила витримати. Моєму синові вона особисто розповідала про те, що вживала наркотики і до СІЗО.

Але підтвердження цьому я знайшла набагато пізніше, відреклася я від неї тому, що бачила, куди і на що йдуть ваші кровні: таксі, ресторани, салон, манікюр, коханець у профілакторії, якому Свєта накривала поляну за ваш рахунок.

А її залежність від наркоти — це остання крапля», — написала Вікторі Іванова у Facebook.

«Зі звільненої в Донецьку пропаганда тут же стала ліпити героїню-мученицю. Але від правди нікуди не дітися.

Від самого початку у формування сепаратистів в основному йшов всякий злий набрід, який не зміг знайти себе в житті. Коли про це писали прямо — проросійські громадяни обурювалися.

Двигуном «російської весни», яка почалася в Донбасі рівно 4 роки тому, були саме ось такі акімченкови — гопники, вуркагани, наркомани, божевільні фанатики та інше соціальне дно», — прокоментував ситуацію Денис Казанський.

Бойовики, яких обміняли на українських військових, не мають коштів для виживання й просять у людей елементарні речі.

Для Акімченкової, приміром,  просили поношену спідню білизну й тарілку з ложкою.

Share

5 Comments

  1. Elijah Graniero

    I simply want to mention I’m all new to blogs and definitely enjoyed this web site. Almost certainly I’m planning to bookmark your blog . You really come with terrific article content. With thanks for revealing your blog.

  2. Arlen Fritchman

    Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life articles and blogs

  3. Darren Alper

    Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life articles and blogs

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.