Журналіст розповів, ким насправді виявилася обміняна «бойовичка» ДНР

Бойовичка Світлана Акімченкова, для якої мешканці окупованого Донецька збирали допомогу, витрачала гроші на наркотики.

Про це написав у власному блозі журналіст Денис Казанський.

Розмістив він і пост Вікторії Іванової. Після того, як Акімченкову 27 грудня 2017 року обміняли на українських військових, вона почала активно допомагати їй.

«Світлана вживає амфетамін, є свідки того, як купувала, як вживала, причому, робила це прямо в закладі громадського харчування, мабуть, було несила витримати. Моєму синові вона особисто розповідала про те, що вживала наркотики і до СІЗО.

Але підтвердження цьому я знайшла набагато пізніше, відреклася я від неї тому, що бачила, куди і на що йдуть ваші кровні: таксі, ресторани, салон, манікюр, коханець у профілакторії, якому Свєта накривала поляну за ваш рахунок.

А її залежність від наркоти — це остання крапля», — написала Вікторі Іванова у Facebook.

«Зі звільненої в Донецьку пропаганда тут же стала ліпити героїню-мученицю. Але від правди нікуди не дітися.

Від самого початку у формування сепаратистів в основному йшов всякий злий набрід, який не зміг знайти себе в житті. Коли про це писали прямо — проросійські громадяни обурювалися.

Двигуном «російської весни», яка почалася в Донбасі рівно 4 роки тому, були саме ось такі акімченкови — гопники, вуркагани, наркомани, божевільні фанатики та інше соціальне дно», — прокоментував ситуацію Денис Казанський.

Бойовики, яких обміняли на українських військових, не мають коштів для виживання й просять у людей елементарні речі.

Для Акімченкової, приміром,  просили поношену спідню білизну й тарілку з ложкою.

Share

One Comment

  1. Elijah Graniero

    I simply want to mention I’m all new to blogs and definitely enjoyed this web site. Almost certainly I’m planning to bookmark your blog . You really come with terrific article content. With thanks for revealing your blog.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.