Злочин без кари: у вільній Україні українця вбили за… українську мову. Злочинець — учень педучилища(!) вимагав перекладача на російску

Підозрюваний у вбивстві Бахмутського волонтера Мірошниченко та його адвокат просили в суді перекладача з української на російську.

Студент педучилища, який побив Бахмутського активіста і волонтера Артема Мірошниченка, яке призвело до смерті останнього, зажадав у суді перекладача з української на російську.

Про це повідомила член Донецької обласної організації ВО «Свобода» Марія Чашка, передає Цензор.НЕТ.

«Покидьок, який вбивав людини, студент педучилища, в суді попросив перекладача з української на російську, а державний адвокат заявила, що вона не розуміє української і щебетала перед суддею про необхідність закритого засідання з обрання запобіжного заходу, так як у покидька ранима душа.

Тому і громадськість видворили із зали суду, а далі, мабуть, уже разом «гаварили» на зрозумілій мові, тому що обрали запобіжний захід — домашній арешт «, — написала вона.

Нагадаємо, 29 листопада в Бахмуті сталося резонансний злочин: в результаті нападу невідомих важкі травми отримав місцевий волонтер Артем Мірошниченко.

Після ряду складних операцій він перебував у реанімації. Учора, 5 грудня, ввечері чоловік помер.

Поліцейські затримали підозрюваного протягом доби після нападу. Ним виявився місцевий житель, 2003 року народження. Суд відправив його під домашній арешт.

Зараз вирішується питання про притягнення до відповідальності іншого неповнолітнього, 2002 року народження, який в момент скоєння злочину знаходився поруч.

«Особистих речей під час нападу викрадено не було, написав активіст Юрій Шевчук.

Поліція встановила, що нападників було двоє. Одному 16 років, раніше несудимий, а другому 17 років, судимий за пограбування в минулому році. За даними поліції, 16-річний «безпричинно» напав на Артема, побив і кинув головою об плиту. Інший просто спостерігав. Обоє нападників були п’яні. Згодом суд відправив одного з них під домашній арешт. На суді хлопець пояснив, що побив Мирошниченка, бо займався боксом і єдиноборствами і хотів «перевірити свої навички боротьби».

Артем Мирошниченко був активістом волонтерської групи “Бахмут Український”. У 2014-2015 роках він плів сітки для військових, чистив картоплю для годування поранених у шпиталі.

Артем розмовляв українською і ходив на заходи та волонтерські акції допомоги.

Українця в Україні вбили за українську мову. Вбили, бо олігархічна преса роками веде антиукраїнську кампанію, принижує, марґіналізує і дегуманізує українців, виховує у публіки зневагу й ненависть до українства.

У цій кампанії чолову участь брала і бере фірма під назвою «Вечерний квартал».

Своїм унітазним гумором у своїх расистських мініятюрах начинених імперськими стереотипами українців, яких асоціюють навіть зі свинями, вона нормалізувала українофобію.

Ось її реальні результати.

Ці панове і всі ті, хто ніяк не «намаже мову на хліб», можуть привітати себе – урожай від їхніх старань обіцяє бути рясним і кривавим.

Українська мова для громадян України, як колір шкіри для кольорових у США. За неї не лише можуть вбити в Україні Зеленського, за неї роками вбивають, дискримінують, принижують, переслідують.

Хтось пам’атає справу співака Ігоря Білозора вбитого в середмісті Львова 28 травня 2000 року?

Ще один чорний день в нашій сучасній історії, який багато хто з нас комфортно зіґнорує.

Вічна пам’ять Артемові Мирошниченку».

Share