Знайшли замуровані сховища з краденими медикаментами, витягли 17 загиблих шахтарів: хто цей монстр, що наживався на чужих смертях? Не повірите — лікар

Розповіли про власника шахти у ЛНР, де загинули 17 гірників

Копанка «Схід-Карбон» була закрита з 2014 року

Одним із співвласників міні-шахти «Схід-Карбон», на якій 25 квітня загинули 17 гірняків, виявився головний лікар Луганської клінічної лікарні Олег Вольман.

У лютому 2017-го Вольман погорів на крадіжці в особливо великих розмірах ліків із гуманітарної допомоги, пише у Facebook журналіст Денис Казанський, розповіла Gazeta.ua.

«Тоді так звана прокуратура ЛНР виявила в підвалах лікарні замуровані сховища, наповнені краденими медикаментами.

«Сюжет про це показували по всіх луганських телеканалах, і сьогодні це відео також доступне в мережі. Вольмана тоді затримали, але він вдав, що має інсульт, щоб не потрапити до СІЗО.

Проте уже в грудні 2017-го, одразу після перевороту в угрупованні ЛНР і поваленні її лідера Ігора Плотницького, Олег Вольман повернувся на посаду головлікаря Луганської клінічної лікарні.

Жодних пояснень щодо цього у ЗМІ, підконтрольних ЛНР, не з’явилося. Жодних питань щодо виявлення сховищ із награбованими ліками Вольману більше не ставили», — пише Казанський.

Отримані з продажу цих ліків гроші він, імовірно, й інвестував у сумнозвісну шахту, яка з 2014-го не працювала.

«Ось така еліта у «молодої республіки». Нажився на війні, вкрав гуманітарні медикаменти, відкрив копанку з безправною робочою силою, загубив 17 життів. І ніхто нічого не зможе вдіяти. Жодної кари за смерть шахтарів Вольман, звісно, не отримає.

Незважаючи на те, що люди працювали у диких умовах, без дотримання техніки безпеки і датчиків метану, за трагедію ніхто не буде відповідальним.

Як завжди буває у таких випадках, перекинуть всю провину на загиблих і розкажуть, що хтось курив у забої», — додав Казанський.

Під час вибуху 25 квітня на шахті «Східкарбон» в окупованому бойовиками селищі Юр’ївка на Луганщині загинули 17 шахтарів.

На шахті прогриміло не менше 5 вибухів. Щоб розуміти потужність: із шахти викинуло вагонетку, яка пролетіла 200 м, як снаряд із гармати.

Share