Зниклі у Києві школярки кілька місяців планували свою втечу: збиралися на таємну зустріч у П’ятихатки

У Києві продовжують пошуки двох 6-класниць, які 10 квітня втекли з ліцею, відімкнули телефони та не ночували удома, йдеться у сюжеті ТСН.

Їхні батьки добу прочісують район та чіпляють оголошення з фотографіями дітей.

Про втечу дівчат батьки дізналися після дзвінка зі школи. Однокласники навіть зняли відео, як школярки вибігають за хвіртку навчального закладу.

Вони втекли з третього уроку.

 

Ще вчора дівчата втекли з ліцею, відімкнули телефони та не ночували удома.

Їхні батьки добу прочісують район та чіпляють оголошення із фотографіями дітей.

У особистому щоденнику однієї з дівчат дорослі виявили план втечі, який діти розробляли упродовж кількох місяців.

Батьки припускають, що з ліцею діти чкурнули до станції метро — до неї кілька сотень метрів.

В особистому щоденнику 12-річної Варвари її мама Тетяна виявила план втечі, який діти розробляли упродовж кількох місяців. Згідно з ним, школярки планують здолати пішки та на попутках кілька сотень кілометрів — до міста П’ятихатки на Дніпропетровщині.

Там їм призначила зустріч ще одна дівчина, начебто їхня ровесниця. З нею діти листувалися електронною поштою.

Сьогодні до пошуків, окрім поліцейських і двох родин, долучилися ще й батьки інших однокласників. По всьому району та околицях міста розвішують фотографії дівчат, портрети з прикметами висять і на станціях метрополітену.

За цей час поліції надійшло чимало повідомлень про те, що дівчат бачили, проте жодне з них поки не підтвердилося.

«Нами проводяться всі можливі першочергові заходи — телефонія, відео. Піднімаємо всі відеокамери за місцем розташування школи — подивимося, в яку сторону вони побігли», — повідомив начальник сектору ювенальної превенції Дарницького райуправління Анатолій Гайдай.

Батьки розповіли, що дівчата захоплюються коміксами, особливо фантастикою, і сподіваються, що запланована втеча їхніх дітей — лише підліткова авантюра, яка повинна скінчитися якомога швидше.

Share

One Comment

  1. Gonzalo Havermale

    I just want to say I am all new to blogs and certainly liked you’re web blog. Probably I’m planning to bookmark your blog post . You surely come with outstanding articles and reviews. Bless you for revealing your website page.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.