Звільненому з полону професору Козловському не платять пенсію. Президент обурений, прем’єр обурений — ото й усього

Через виїзд на закордонну конференцію органи соцзабезу в Україні заблокували виплату пенсії професору-релігієзнавцю Ігорю Козловському – переселенцю з Донецька, який тривалий час перебував у полоні бойовиків і був звільнений за обміном 27 грудня.

Як передає “Новинарня“, про проблему повідомила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

У п’ятницю, 22 червня, вона мала розмову з президентом з цього приводу.

“Як уповноважена президента з мирного врегулювання ситуації на Донбасі сьогодні телефоном спілкувалася з Петром Порошенком щодо ситуації з заблокованою пенсією справжньому герою, професору Ігорю Козловському, звільненому нами у грудні з окупованого Донецька. Президент обурений цією ситуацією.

Я теж, як і всі нормальні люди”, – написала Геращенко в “Фейсбуці”.

Геращенко також поставила запитання щодо виплат пенсій внутрішньо переміщеним особам і “принизливої процедури верифікації” під час години запитань до уряду в парламенті.

“Так, верифікація потрібна, але чи не варто її вдосконалити, зробити менш принизливою?

А випадок з Ігорем Анатолійовичем, з яким ми разом їздили до Лондона розповідати про незаконно утримуваних (і саме перетин ним кордону став підставою для перевірки й верифікації) – просто кричущий”, – заявила віце-спікер.

За її словами, прем‘єр Гройсман пообіцяв розібратися з цим конкретним випадком.

“Я впевнена, що питання відновлення пенсії Козловському вирішиться в найближчі дні.

Але ж багато є історій і людей, про яких ми не знаємо.

Тому звертаюся до уряду з пропозицією і проханням – вдосконалити процедуру верифікації пенсіонерів-ВПО”, – зазначила Ірина Геращенко.

Share

2 Comments

  1. Liana Millstead

    I simply want to mention I’m beginner to weblog and honestly loved this website. Very likely I’m likely to bookmark your site . You absolutely have fabulous well written articles. Bless you for sharing your blog site.

  2. Kendal Tonge

    Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life authors and blogs

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.