Звільненому з полону професору Козловському не платять пенсію. Президент обурений, прем’єр обурений — ото й усього

Через виїзд на закордонну конференцію органи соцзабезу в Україні заблокували виплату пенсії професору-релігієзнавцю Ігорю Козловському – переселенцю з Донецька, який тривалий час перебував у полоні бойовиків і був звільнений за обміном 27 грудня.

Як передає “Новинарня“, про проблему повідомила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

У п’ятницю, 22 червня, вона мала розмову з президентом з цього приводу.

“Як уповноважена президента з мирного врегулювання ситуації на Донбасі сьогодні телефоном спілкувалася з Петром Порошенком щодо ситуації з заблокованою пенсією справжньому герою, професору Ігорю Козловському, звільненому нами у грудні з окупованого Донецька. Президент обурений цією ситуацією.

Я теж, як і всі нормальні люди”, – написала Геращенко в “Фейсбуці”.

Геращенко також поставила запитання щодо виплат пенсій внутрішньо переміщеним особам і “принизливої процедури верифікації” під час години запитань до уряду в парламенті.

“Так, верифікація потрібна, але чи не варто її вдосконалити, зробити менш принизливою?

А випадок з Ігорем Анатолійовичем, з яким ми разом їздили до Лондона розповідати про незаконно утримуваних (і саме перетин ним кордону став підставою для перевірки й верифікації) – просто кричущий”, – заявила віце-спікер.

За її словами, прем‘єр Гройсман пообіцяв розібратися з цим конкретним випадком.

“Я впевнена, що питання відновлення пенсії Козловському вирішиться в найближчі дні.

Але ж багато є історій і людей, про яких ми не знаємо.

Тому звертаюся до уряду з пропозицією і проханням – вдосконалити процедуру верифікації пенсіонерів-ВПО”, – зазначила Ірина Геращенко.

Share

One Comment

  1. Liana Millstead

    I simply want to mention I’m beginner to weblog and honestly loved this website. Very likely I’m likely to bookmark your site . You absolutely have fabulous well written articles. Bless you for sharing your blog site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.